СТРИЙСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДФС У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Гладій Роман Михайлович - начальник

Адреса: 82400, м.Стрий, вул.Сколівська, 7.

Контакти:  приймальня (03 -245) 5-20-48

факс - (03 - 245) 5-71-10

0гл

0рро

До уваги юридичних осіб – платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!

Громадянин України - власник паспорта у формі картки. Чи може відмовитися через свої релігійні переконання від РНОКПП?

Які дії суб’єкта господарювання, якщо при продажу товарів (наданні послуг) було помилково проведено через РРО або ПРРО суму за відділом «безготівка та/або картка», а необхідно було «готівка»?

Чи може ФОП на загальній системі оподаткування отримати довідку про доходи за будь-який інший, ніж річний податковий період?

Нерухомість, яка відноситься до об’єктів житлової нерухомості

До якого контролюючого органу необхідно звертатись фізичним особам власникам декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для проведення звірки даних?

Податківці інформують громадян про право на податкову знижку

Чи можуть ФОП – платники ЄП першої – третьої груп проводити розрахунки через електронні платіжні системи та платіжний сервіс LiqPay?

Закон №3219: відміна спрощеної системи

БЕЗКОШТОВНИЙ ПРРО ВІД ДПС УКРАЇНИ

Оновлено версію програмного забезпечення ПРРО від ДПС

Інформація про документи, які повинна надати ФОП на загальній системі оподаткування іншому СГ для уникнення подвійного оподаткування

З 1 жовтня 2023 року чекають зміни на платників податків, які здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Як СГ отримати діапазон фіскальних номерів, які будуть формуватися фіскальним сервером ДПС для ПРРО в режимі офлайн?

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – одна з умов дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО

Зміни, які чекають платників податків, що здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»

Яка передбачена відповідальність за неподання ФОП звітності по єдиному внеску за себе у складі звітності з ПДФО або єдиного податку?

Щодо застосування контролюючими органами з 01.08.2023 штрафних санкцій та пені за порушення обов’язків платниками єдиного внеску

Чи необхідно повідомляти контролюючі органи за неосновним місцем обліку про внесення змін до облікових даних?

До уваги фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку третьої групи

Про обмеження готівкових розрахунків між фізичними особами та суб’єктами господарювання

Яка інформація про ФО включається до ДРФО – платників податків та може бути надана за запитом ФО?

Нюанси отримання платником податків довідки-підтвердження статусу податкового резидента України для уникнення подвійного оподаткування

До уваги платників ПДВ!

Чи повинен суб’єкт господарювання прибрати з полиць магазину алкогольні напої на період, коли дія ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями закінчилась, а нова ліцензія перебуває в процесі оформлення?

Які документи подаються разом з реєстраційною заявою платника ПДВ за формою № 1-ПДВ?

Який документ повинен надавати підприємець – платник єдиного податку, який має право не застосовувати РРО або ПРРО, на вимогу покупців за продані товари (надані послуги)?

Чи необхідно сплачувати суму заборгованості зі сплати єдиного внеску у разі наявності переплати?

Закон України № 2888-ІХ : Про обов’язок повідомлення контролюючих органів про відкриття/закриття рахунків платників

«Калькулятор податку на майно» – новий сервіс ДПС

В який термін має бути повернута платнику податку сума ПДФО внаслідок застосування права на податкову знижку?

Чи може нерезидент надіслати засобами електронного зв’язку в електронній формі заяву за формою № 1-ОПН для взяття на облік в контролюючих органах?

Чи подається ФОП-платниками єдиного податку заява про застосування спрощеної системи оподаткування у разі зміни розміру ставки єдиного податку на підставі рішення міської ради?

Чи надається органами ДПС довідка про відсутність заборгованості податків і зборів

В якому органі та яким чином фізична особа щодо якої внесено до ЄДР запис про припинення підприємницької діяльності ФОП, може отримати довідку про доходи за період здійснення підприємницької діяльності

Внесено зміни до форми обліку доходів і витрат ФОП – платниками єдиного податку ІІІ групи, які є платниками ПДВ, та Порядку її ведення

Дата реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування