Центр соціального обслуговування

Лучків Роман Дмитрович - директор

 

Адреса: 82463, Стрийський район, с.Миртюки, вул.Шевченка,4

Контакти: (03-245) 3-24-41, 3-26-60, 3-24-43

               електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

________________________________________________________________________________________

За інформацією Стрийського районного територіального центру з місцевого  бюджету Стрийською районною державною адміністрацією виділено кошти в сумі 32,4 тис. грн. для здійснення підпискирайонного часопису «Рідне поле» для 200 одиноких громадян, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі.

Крім цього, редакція районного часопису «Рідне поле» надала благодійну допомогу по передплаті газети «Рідне поле» на ІІ півріччя 2018року для 100 одиноких громадян на суму 16,2 тис. грн.

____________________________________________________________________________________________

2 жовтня

Напередодні Дня людей похилого віку, на виконання доручення голови Стрийської РДА Василя Зубрицького Стрийський територіальний центр по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян здійснив перевірку щодо надання соціальних послуг громадянам похилого віку та інвалідам у селах Любинці, Нижня Стинава, Верхня Стинава. В ході перевірки відвідали 6 одиноких громадян, згідно укладених договорів про соціальне обслуговування. За підсумками перевірки було встановлено, що соціальні послуги працівниками центру одиноким громадянам надаються вчасно та якісно.