Організатори запрошують на майстер-клас з прикрашання Стрітенських свічок

6 лютого

DSC 6160В рамках розвитку проекту HandMade («Робимо самі») Агенція регіонального розвитку «Перспек-тива Стрийщина», Туристично-інформаційний центр Стрийщини спільно з іншими громадськими організаціями, активними громадянами запланувала проведення майстер-класу з прикрашання Стрітенських свічок. Метою майстер-класу є ознайомлення вимушених переселенців зі сходу України з національними традиціями, святами нашого регіону. До занять також можуть долучитися  воїни АТО та члени їх сімей, всі бажаючі. Заняття проводитимуть керівник проекту HandMade Ірина Сікора (заступник директора центру «Еко-Турист»), Галина Горін (волонтер ГО «Майдан Стрийщини»), Жанна Рижих (колишня мешканка Криму).  Організатори заходу будуть вдячні всім, хто долучиться до закупівлі необхідних матеріалів для занять, зокрема потрібно:

свічки різні – 100 шт.

серветки для декупажу (різні малюнки) – 5 уп.

-         стрічка срібна (парча) 2, 5 см. – 25 метрів.

-         стрічки білі 2, 5 см. – 25 метрів.

-          намистинки білі, срібні, золоті різного діаметру – 100 шт.

-          бісер білий, срібний, золотий – по 2 упаковки

-          дріт для плетіння 0,25 - 0,3 мм  - 10 метрів

Майстер-клас буде проходити 11 та 12 лютого з 12:00 до 14:00 за адресою: м. Стрий, вул.Валова 7, кафе АСАХІ.  Реєстрація  на захід по тел. 050 2668124 Ірина. www.eco-tourist.lviv.ua www.Stryi-Tur.info