Людям із порушенням зору
25 лютого 2022 року Андрій Кецман був серед тих, хто довго не роздумуючи став на захист України від російського окупанта. До грудня 2025 року він служив у лавах Повітряних сил Збройних Сил України. За успішне виконання бойового завдання на Сумському напрямку молодшого сержанта, командира відділення Андрія Кецмана нагороджено відзнакою Президента України ”За оборону України” (2022р.) та ”Золотим хрестом” Головнокомандувача ЗСУ (2025р.).
За час війни у воїна розвинулось набуте захворювання, у зв’язку з цим Андрій Кецман за станом здоров’я демобілізувався. Попри все пережите, він залишається прикладом сили духу та відданості Україні.
Пишаємось та щиро вітаємо Андрія з високими державними нагородами! Дякуємо за службу, мужність та вірність присязі!