riknezlamnosti

На Стрийщині відбувся круглий стіл на тему «Створення агро – рекреаційних, туристичних кластерів, як платформи сталого розвитку сільських територій»

29 вересня

DSCN2022

Учора, 28 вересня, з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні у приміщенні Стрийського районного Народного дому відбувся круглий стіл на тему «Створення агро – рекреаційних, туристичних кластерів, як платформи сталого розвитку сільських територій». Актуальність даної теми зумовлена викликами часу та потребою створення туристичного іміджу Стрийщини. Захід пройшов  за участю заступника голови Стрийської РДА з гуманітарних питань Оксани Мелень, заступника голови Стрийської районної ради Мирона Войтовича, керівників структурних підрозділів РДА, голів місцевих рад району, представників Громадських організацій та працівників галузі культури. Учасники круглого столу  спілкувалися на тему розвитку туризму на Стрийщині, про шляхи взаємодії влади та громадськості задля розвитку туризму, залучення інвестицій у цю галузь, створення різноманітних туристичних маршрутів та ін. DSCN2020

Зокрема, заступник голови РДА Оксана Мелень повідомила про те, що нещодавно в Стрийській РДА керівники району, представники громадських організацій  та органів місцевого самоврядування підписали меморандум про співпрацю та партнерство у сфері розвитку туризму на Стрийщині. Його метою є поліпшення туристичної привабливості нашого краю, сприяння розвитку здорового способу життя та охорона і збереження історико-культурної спадщини району, адже наш регіон є туристично-привабливою територією. Своїми думками з приводу питання порядку денного поділилися заступник голови районної ради Мирон Войтович, голова Стрілківської сільської ради Петро Столярський, головний спеціаліст відділу культури Ольга Боднар, в.о. директора Стрийської ЦРБС Володимира Ільків, голова ГО «Туристично-інформаційний центр «Стрийщина» Олександр Сікора, керівники музеїв Народних домів та музеїв та ін. За підсумком обговорення ухвалили резолюцію, в якій прийняли рішення про створення Міжвідомчої комісії з питань розвитку туризму на Стрийщині.