Людям із порушенням зору
У День вишиванки працівники Стрийської районної військової адміністрації одягли вишиті сорочки як символ поваги до українських традицій, єдності та віри в нашу державу. Сьогодні ми можемо носити цей одяг завдяки людям, які захищали й захищають Україну.
Долучаючись до всеукраїнської акції «Вишита стрічка пам’яті», вшанували пам’ять колишнього колеги — головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Стрийської РДА Володимира Шинкаря, який із початком російського вторгнення у 2022 році добровольцем став на захист України. Він боровся проти держави-терориста у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ. Вірний військовій присязі, Володимир загинув 5 жовтня 2022 року під час виконання службового обов’язку.
За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Володимир Шинкар посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня та медаллю «Захиснику України».
У нашій пам’яті Володимир назавжди залишиться доброзичливим колегою, добрим другом, надійним порадником, відповідальним і справжнім професіоналом своєї справи, завжди готовим допомогти. В пам’ять про нього на меморіальній дошці мужньому Захиснику пов’язали вишиту стрічку.
Пам’ятаймо тих, завдяки кому сьогодні можемо вільно носити вишиванки. Поки пам’ятаємо — вони живі…