З 11 по 24 липня 2025 року дві групи школярів з Жидачівської громади взяли участь у молодіжному обміні між містами Челядзь (Польща) та Обі (Франція). Подорож відбулася завдяки запрошенню міста-побратима Жидачева - Челядзі. Під час перебування у Франції діти побували в Парижі, піднялися на Ейфелеву вежу, відвідали Собор Паризької Богоматері, здійснили прогулянку Сеною та стали учасниками святкування Дня взяття Бастилії.