В межах засідання Стрийської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня волонтера, який відзначаємо сьогодні, та Дня Збройних Сил України, який відзначатимемо завтра, 6 грудня. Очільник Стрийщини звернувся до присутніх з вітальним словом та вручив грамоти та медалі "За службу українському народові" від Львівської ОВА та Стрийської РВА військовослужбовцям та волонтерам Стрийщини.