Людям із порушенням зору

У Моршині відбулася велопрогулянка пам’яті Героя Сергія Кобилкіна


Вчора, 12 липня, у Моршині відбулася велопрогулянка пам’яті полеглого Захисника Сергія Кобилкіна «Стежками Сергія». Захід об’єднав родину Воїна, побратимів, друзів, військовослужбовців, які проходять реабілітацію, жителів і гостей громади, щоб вшанувати пам’ять земляка, який віддав життя за Україну.

Сергій Кобилкін захоплювався велоспортом, був співзасновником спортивного клубу, а з початком повномасштабної війни став на захист України у складі 107-ї реактивної артилерійської Кременчуцької бригади. На жаль, 17 липня 2024 року він загинув під час виконання бойового завдання внаслідок російського обстрілу на Донеччині.

Ініціаторкою проведення заходу стала мати Героя – Катерина Ільницька, яка зберігає пам’ять про сина та продовжує справу, що була йому близькою. Символічний маршрут став виявом шани, вдячності та єдності, а також нагадуванням про подвиг українських воїнів, які боронять незалежність нашої держави.

Особливу атмосферу заходу доповнила концертна програма за участю місцевих виконавців і творчих колективів. На завершення учасників велопрогулянки відзначили пам’ятними нагородами. Для дітей організували бульбашкове шоу, а всіх присутніх пригостили морозивом.

Такі ініціативи допомагають зберігати пам’ять про Героїв, об’єднують громаду та нагадують, що подвиг українських Захисників назавжди залишиться у наших серцях.

Памʼятаємо! Шануємо! Дякуємо!

Інші новини
  • ОФІЦІЙНИЙ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Адреса

82400, Львівська область
м. Стрий, 
вул. С. Бандери, 28

Графік роботи

понеділок - четвер: 8.30 - 17.30
п'ятниця: 8.30 - 16.15
перерва: 12.30 - 13.15

Слідкуйте за нами

(03245) 7-05-05

Телефон

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронна пошта